0246 500 50 07 info[@]guvenhaliyikama.org

Evde Halı Yıkama Hizmeti Nedir?

Evlerin en önemli tamamlayıcılarından olan halıların her an temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Halılar her gün makine yardımıyla süpürülse dahi yeterli temizlik yapılamamaktadır. Evde halı yıkama hizmeti, sürekli ayağınızın altında bulunan halılarınızın yerinde temizlenmesi işlemini kapsamaktadır. Bu hizmet sayesinde halı yıkama işlemi yerinde yapılmakta ve uzun süre halılarınızı beklemenize gerek kalmamaktadır. Evde halı yıkama hizmeti bu yönüyle zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Bu yazımızda “Evde halı yıkama hizmeti nedir? Yerinde halı yıkama nasıl yapılır ve işlem sırasında neler kullanılır?” sorularının yanıtlarını sizlerle paylaşmaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Profesyonel alet ve ekipmanlar ile yapılan evde halı yıkama hizmeti sayesinde halılarınız kısa süre içerisinde yerinde temizlenmekte ve maksimum hijyen sağlamaktadır. Bu işlem sayesinde halılarınızı uzun süre beklemenize gerek kalmamaktadır. Son teknolojik özelliklere sahip yerinde halı yıkama makinesi, yıkama ve vakumlama işlemini aynı anda yapabilmektedir. Temizliği halının altına bırakmadan yapan yıkama makineleri ile kir ve tozdan eser kalmamaktadır. Makinedeki vakumlama özelliği sayesinde halılar kısa süre içerisinde kurumaktadır.

Otel, ofis, cami, özel okul, üniversiteler, sinema salonları, jimnastik salonları, tiyatrolar, belediyeler ve resmi daireler yerinde halı yıkama hizmetine sıkça başvurmaktadır. İşlemin kısa süre içerisinde tamamlanması ve derinlemesine temizliğin sağlanması en büyük artıları arasında yer almaktadır.

Sizler de yerinde halı yıkama hizmetini Isparta bölgesinde almak isterseniz Isparta halı yıkama firmasına başvurabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Yapan Firmalar

Sektördeki bilgi ve tecrübelerini son teknolojiye sahip ekipmanlar ile birleştiren Güven Halı Yıkama, yerinde halı yıkama yapan firmalar arasında ön sıralarda gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ilkeleri benimseyen Güven Halı Yıkama, özel makineler yardımıyla halı yıkama işlemini yerinde gerçekleştirmekte ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Derinlemesine temizlik sayesinde halılarınızdaki kir ve tozlar giderilmekte, maksimum hijyen sağlanmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Yapılırken Neler Kullanılır?

Yerinde profesyonel halı temizliği için makine ve temizleyici ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Toz ve kirleri uzaklaştırmak için ilk olarak halı süpürme makinesi kullanılmaktadır. Ardından yıkama işlemine geçilebilmektedir. Elektrikten güç alan yerinde halı yıkama makineleri kullanılarak derinlemesine temizlik yapılmaktadır.

Evde halı yıkama sırasında kaynağını tamamen doğadan alan solüsyonlar kullanılmaktadır. Kimyasal maddeler barındırmayan solüsyonlar sayesinde halıların zarar görmesi engellenmektedir. Yıkama işleminin ardından kurulma aşamasına geçilmektedir. Halılarınız yıkama işlemi tamamlandıktan yaklaşık 2 saat sonra tekrar yere serilebilecek kuruluğa kavuşmaktadır.

Call Now Button