0246 500 50 07 info[@]guvenhaliyikama.org
HizmetlerFiyat
Makina Halısı50 TL
Samur Halısı50 TL
Halıfleks Halısı50 TL
Kilim Yıkama50 TL
Overlok Yapımı50 TL
Makina Yün Halısı60 TL
Sümer Halısı60 TL
Shaggy Halısı60 TL
Isparta Halısı80 TL
Yün, Milas Halısı80 TL
Ladik – Hereke Halısı100 TL
Bambu – Viskon100 TL
Step Halı100 TL
Duvardan Duvara Döşeme80 TL
Yorgan Yıkama Tek250 TL
Battaniye Yıkama Tek250 TL
Koltuk Takımı Yıkama750 TL
Kanape – Çekyat Yıkama300 TL
Yatak Yıkama Çiftli500 TL
Yatak Yıkama Tekli300 TL
Sandalye Yıkama50 TL
Araba Koltuğu1000 TL

Halılar farklı malzeme ve yöntemler ile üretilebildiğinden özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Kir tutma şekli, temizliğe karşı verdiği yanıt, kullanılan malzeme, zemin tutuşu ve görsellik gibi etmenler halı seçimini etkilemektedir. Metrekare cinsinden hesaplanan halı yıkama fiyatları ise ürünün modeline ve temizlik için yapılacak işlemlere göre belirlenmektedir. 

Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Halı yıkama fiyatları, birim cinsinden ifade edilmekte ve metrekare ile çarpılarak belirlenmektedir. Normal şartlarda halının arka tarafında yer alan etikette metrekaresi yazmaktadır. Eğer bu etiket yoksa veya üzerindeki yazılar silinmişse halının eni ve boyu ölçülerek birbiri ile çarpılmalıdır. Halı yıkama ücretini etkileyen bir diğer etmen halının cinsidir. Halının metrekaresi hesaplandıktan sonra birim fiyat ile çarpılarak toplam maliyet ortaya çıkarılmaktadır.

Halının metrekaresi şu şekilde hesaplanmaktadır:

·        (Halının eni) x (Halının uzunluğu) = Halının toplam metrekaresi

Halı yıkama ücreti şu şekilde hesaplanmaktadır:

·        (Halının metrekaresi) x (Yıkama ücreti) = Halı yıkama fiyatı

Örneğin eni 2 metre, boyu ise 3 metre olan makine halısı toplam 6 metrekaredir. Makina halısı yıkama fiyatı metrekaresi 15 TL ise; 6 x 15 = 90 TL’lik maliyet çıkmaktadır. 

Isparta Bölgesinde Uygun Fiyatlı Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe hizmet veren firmaların kullandıkları ekipman ve malzemeler fiyat üzerinde etkilidir. Yanlış uygulamalar ve kalitesiz temizleyici kullanımı ile halılar hasar görebilmekte, desenleri kaybolabilmekte ve başarılı bir temizlik gerçekleşememektedir. Bu tür durumlar göz önünde bulundurularak uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli hizmet sunan firmalar tercih edilmelidir.

En son teknolojiye sahip ekipmanları kullanan Güven Halı Yıkama, profesyonel kadrosu ile Isparta ilinde hizmet vermektedir. Firmamız bizleri tercih eden müşterilerin her çeşitten halılarını adreslerinden teslim almakta veya direkt yerinde halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Profesyonel kadro ve son teknolojiye sahip ekipmanlara ek olarak en iyi temizlik ürünleri kullanılarak halılarınız güvence altına alınmaktadır. Halı yıkama işleminin ardından ürününüz yine adresinize teslim edilmektedir. Isparta bölgesinde en uygun fiyatlı halı yıkama hizmetini sunan Güven Halı Yıkama ile tanışarak halılarınızın mükemmel temizliğine şahit olabilirsiniz!

 İndirimli Halı Yıkama | Isparta

Güven Halı Yıkama, ev ve iş yerlerinizdeki halıları büyük bir titizlik ile temizlerken aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Özel dönemlerde düzenlenen indirimli halı yıkama kampanyaları ile halılarınız tek tek itina ile yıkanmakta ve %100 hijyen sağlanarak teslim edilmektedir. 

Halı Yıkama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli? | Isparta

Halı yıkama işleminden istediğiniz sonuçları alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Yanlış firma tercihi sonucunda halılarınız yıpranabilir, desenleri kaybolabilir ve %100 temizlik sağlanamayabilir.

Firma bu alanda tecrübeli olmalıdır

Halı yıkama işlemini etkileyen en önemli faktörlerden biri personellerin tecrübe düzeyidir. Personellerin yanlış işlemleri sonucunda halılarınız için istediğiniz temizliğe ulaşamayabilirsiniz. Sektörde uzun yıllar geçiren ve personel kadrosunu tecrübeli kişilerden oluşturan firmaları tercih ederek halılarınızı güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

Son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmalıdır

Halı yıkama sektörü her yıl kendini yenilemekte ve teknolojik ürünler ile gelişmektedir. Firmaların bir kısmı eski tip yıkama ile yoluna devam ederken bazıları bu teknolojik ürünlerden faydalanarak çağa ayak uydurmaktadır. Eski tip halı yıkama yeteri kadar hijyen sağlamadığı gibi aynı zamanda yüksek miktarda suya ihtiyaç duymaktadır. Son teknolojiye sahip ekipmanların kullanıldığı firmaları tercih ederek halılarınızın %100 temizlenmesini ve dokusunun korunmasını sağlayabilirsiniz.

Yıkama sırasında en iyi temizleyiciler kullanılmalıdır

Çamaşır ve bulaşıklarda olduğu gibi halı yıkamada da farklı kaliteye sahip temizlik ürünleri bulunmaktadır. Firmanın kullandığı temizlik malzemesi, halının %100 hijyenik olmasını sağlamalı, lekeleri çıkarmalı, antibakteriyel özellik sunmalı ve dokusunu korumalıdır.

Yıkama şekline dikkat edilmelidir

Halı yıkama şekli, işlem sonucunda elde edilen verimi doğrudan etkilemektedir. Başarılı bir temizlik sağlamak için halıların tek tek özenli bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Toplu şekilde yıkanan halılarda yeteri kadar temizlik sağlanamamaktadır. Ayrıca firma tarafından halıfleks ve kilim temizleme gibi çoklu seçenekler de sunulmalıdır.

En iyi hizmet uygun fiyata alınmalıdır

En kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlara almak istemeniz elbette hakkınızdır. Profesyonel kadro, son teknoloji ekipmanlar ve kaliteli temizleyiciler ile yapılan halı yıkama işlemine uygun fiyatlar ile sahip olduğunuzda bu süreçten maksimum verim ile ayrılırsınız.

Isparta Makina Halısı Yıkama Fiyatları

Elektrikli dokuma tezgahları ile üretilen bu halılar, çok
çeşitli iplik, renk ve ebatlara göre hazırlanabilmektedir. Isparta makina
halısı yıkama fiyatları, birim olarak 30 TL üzerinden hesaplanmaktadır. Makine
halısının metrekaresi ile birim fiyat çarpıldığında ortaya toplam ücret
çıkmaktadır. Isparta halı yıkama ücreti için en uygun ve kaliteli hizmeti sunan
Güven Halı Yıkama’yı tercih ederek halılarınızı güvenli ellere teslim
edebilirsiniz!

Call Now Button